![](/user_uploads/images/280351582_3264624533768447_3544013410134141561_n.jpg)
Зараз будь-яка допомога може статися у нагоді. На нашому складі фонду залишилось 34 ЖК-телевізорів донорської допомоги. Ми з командою вирішили роздати їх людям, житло яких постраждало від бомбардувань чи мародерства ворога у селах Бородянського району Київської області.
Поспілкувались з мешканцями сіл Мироцьке, Микуличі, Немішаєво та Клавдієво. Це жахливо, коли люди втрачають житло, документи, меблі, одяг. Багато людей зустрічали нас у слізах, розпачі та з болем. Віримо в те, що житло можливо відбудувати, а меблі та інші речі теж будуть. Разом - переможемо!
На одному із фото — Олександр. Російський окупант з вулиці закинув в будинок гранату, коли вся родина Олесандра вечеряла. Будинок весь вигорів, майно втратилось. Слава Богу, що родина вціліла, встигли вибігли у двір.
Дякуємо секретарям Немішаївської селищної ради Іринка Хоружа та Мироцької сільської ради Татьяна Сашко за допомогу.
Якщо у вас є можливість допомогти таким родинам, робіть це!
Все буде Україна!
![](/user_uploads/images/280288553_3264624810435086_4206458564335382839_n.jpg)
![](/user_uploads/images/280463674_3264625237101710_9136497242416022894_n.jpg)
![](/user_uploads/images/280451453_3264624647101769_9178399817529696918_n.jpg)
![](/user_uploads/images/280424971_3264625030435064_2066078453022698249_n.jpg)