Добрі справи збагачують
Спільний проект з благодійним фондом «Зміни одне життя - Україна» - це можливість для компаній, а також для їх співробітників, клієнтів і партнерів взяти участь у добрій справі та змінити життя багатьох дітей.
Як компанія може взяти участь у проектах фонду
Участь у проекті «Відеоанкети»
Участь у проекті «Підтримка прийомних сімей»
Участь у проекті «Благодійність замість подарунка»
Проект «Відеоанкети»

Відеоанкети допомагають дітям із дитячих будинків швидше знаходити сім'ї

Одна, іноді не дуже вдала фотографія і коротка характеристика - ось і все, що можна дізнатися про дитину, котра проживає в сирітському закладі. Як за цим фотознімком на фоні стіни побачити майбутнього сина чи дочку? Ми створюємо відеоанкети, щоб допомогти дітям перестати бути «невидимими».

Відеоанкета - це короткий фільм, що дозволяє побачити дитину такою, якою вона є: як вона розмовляє, ходить, посміхається, хмуриться, чим цікавиться, чого боїться, про що мріє.

Процес створення відеоанкет - це більше, ніж просто робота оператора. Це також, злагоджена взаємодія цілої команди проекту, що включає спілкування з регіональною владою, виготовлення відеороликів за розробленим нами стандартом, координація зйомок по всіх областях України, розміщення відеоанкет в базі і моніторинг коректності і актуальності інформації про дітей. На створення відеоанкети для однієї дитини в середньому витрачається 1400 гривень. Велика база відео анкет, яку ми підтримуємо допомогла сотням дітей знайти свої родини.

Проект «Підтримка прийомних сімей»

Як ми підтримуємо прийомні сім'ї

- Проводимо консультації для прийомних батьків щодо процесу усиновлення або прийняття дитини в сім'ю.
- Проводимо профілактику емоційного вигорання прийомних батьків

Приєднуйтесь, давайте разом підтримувати прийомні сім'ї. У сімей буде більше ресурсів і досвіду, щоб справлятися з непростими ситуаціями в реабілітації та вихованні дітей, яких вони прийняли.

Якщо вони будуть знати, що вони не одні і є багато людей, готових підставити плече в момент, коли це особливо потрібно, то такі сім'ї зможуть взяти ще дітей, які їх чекають в інтернатних закладах України.

Проект «Благодійність замість подарунка»

Ініціатива «Благодійність замість подарунка» створена спеціально для того, щоб надати Вам можливість дарувати і отримувати корисні і добрі подарунки. Ви можете не тільки вітати всіх тих, хто вам не байдужий, але і робити добрі справи. Тільки уявіть, що Ваше пожертвування і листівка подарує ще одній дитині - сироті шанс знайти свою сім'ю!

Зміст проекту дуже простий: компанія відмовляється від купівлі святкових подарунків та сувенірів на користь добрих справ. Спрямовуючи корпоративний бюджет на користь фонду «Зміни одне життя - Україна», Ви допомагаєте дітям отримати їх найбільш омріяний подарунок - шанс знайти свою сім'ю. Святково-сувенірний бюджет буде спрямований на виробництво відеоанкет дітей- сиріт по всій Україні.

Таким чином, ні Ваші співробітники, ні партнери не залишаться без уваги. В якості подарунка Ваші співробітники, партнери і колеги отримають гарні листівки, а також, посилання на відеоанкету дитини, яка була створена нашим фондом за рахунок «сувенірних» коштів компанії.

Зв'язатися с нами

Поштова адреса: вул. Антоновича 59, офіс 18 03150, Київ, Україна

Email: changeonelife@ukr.net

Телефон: +380 (67) 343 3773