Про програму

Благодійна програма «Зміни одне життя» є проектом благодійного фонду «Зміни одне життя — Україна». В інтернатних закладах України проживають дуже багато дітей, яким держава надала статуси дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та влаштувала у заклади, де вони проводять своє дитинство.

Одним із інструментів допомоги таким дітям стала реалізація ідеї відзнімати відео сюжети про цих дітей та розповсюджувати, поки їх не побачать майбутні батьки. Після влаштування дітей-сиріт у сім'ї, батьки повинні мати достатній рівень знань виховання дітей-сиріт та можливість отримувати психологічну та юридичну консультації. З цією метою проводяться регулярні онлайн вебінари досвідченими тренерами та психологами. Вся ця діяльність лягла в основу благодійної програми "Зміни одне життя".

Якщо кожна людина змінить хоча б одне життя, світ стане кращим!
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФОНДУ:

Сімейна історія голови фондуЗВЕРНЕННЯ ІДЕОЛОГА ФОНДУ

Мы проживаємо день за днем, і навіть не замислюємось про те, що занадто багато дітей не маються своєї власної сім'ї, не мають тата та мами. Задача для нас, дорослих людей, взяти відповідальність за них. Я вірю, що через вирішення проблеми відсутності проінформованості суспільства про проблему сирітства та наявності таких дітей, рахунок усиновлених та влаштованих у сім'ї дітей-сиріт піде на тисячі. Тільки об'єднавши разом наші зусиля, ми зможемо подолати сирітство у суспільстві!